ośrodek z basenem zwardoń
tanie noclegi zwardoń
zielone szkoły beskidyzimowiska dla dzieci beskidyzimowiska dla dzieci zwardoń1
Subskrypcja  
nowości....
Jeśli chcesz otrzymywać informacje o aktualnych promocjach i organizowanych imprezach, wyślij nam adres e-mail.
   TWÓJ E-MAIL:
    1  
1
1  KONTAKT
1
Kompleks noclegowo - żywieniowy w centrum Zwardonia "Zajazd U Burowej" Poleca !
Organizujemy: wczasy, kolonie, zimowiska i zielone szkoły
Oferujemy: domową kuchnie oraz pizze własnego wypieku, stołówkę na 80 miejsc z własnym barem (lane piwo itp.), 41 miejsc noclegowych - pokoje 2,3,4,5 osobowe, pełny węzeł sanitarny, 17 miejsc noclegowych w pokojach z łazienkami, TV-SAT i radiem, świetlicę z TV-SAT, możliwość imprez na śniegu i nie tylko ( kulig, pieczony prosiak, kapela góralska).
1 1
Nasze zdjęcia:
1
1
1
Kontakt:
tel.503-037-510
tel.33-861-72-67
tel.33-8646-302
e-mail: biuro@zajazduburowej.pl

Adres zajazdu:
Zwardoń 6


Dojazd:
Kompleks Noclegowo - Żywieniowy Zajazd "U BUROWEJ" znajduje się w centrum Zwardonia, miejscowości położonej przy granicy Polsko - Słowackiej niedaleko Żywca. Odległość od Dworca PKP i przystanku PKS nie przekracza 250m.

Jak dojechać samochodem ?
Do Zwardonia dojechać można jadąc z kierunku Żywca przez Milówkę, gdzie w centrum odbijamy w prawo na Kamasznicę. Tą drogą jedziemy ok. 10 kilometrów, wspinając się po malowniczej drodze, aż do miejscowości Laliki, gdzie na jedynym skrzyżowaniu skręcamy w lewo do Zwardonia. Po przejechaniu ok. 4 kilometrów dojeżdżamy do nowej platformy odprawy granicznej, pod którą znajduje się zjazd z drogi głównej w lewo (zjazd jest naprzeciwko wyjazdu ze stacji benzynowej) w kierunku centrum Zwardonia. W centrum Zwardonia mijamy Dworzec PKP. 150 metrów dalej, po lewej stronie, znajduje się parking, naprzeciw którego znajduje się budynek Zajazdu u Burowej (pizzeria). Nie sposób tutaj nie trafić ! Gościom zmotoryzowanym oferujemy ogrodzony i zamykany na noc parking.

Jak dojechać pociągiem lub autobusem ?
Do Zwardonia można także dojechać autobusem lub pociągiem. Kursują m.in. bezpośrednie pociągi z Katowic, Bielska Białej, Krakowa, Żywca jak również pociąg "Batory" relacji Warszawa - Budapeszt.

NIE CZEKAJ, WSIADAJ W POCIĄG LUB SAMOCHÓD I PRZYJEŻDŻAJ DO ZWARDONIA. ZAJAZD "U BUROWEJ" ZAPRASZA I CZEKA.


START 1 KONTAKT 1 NASZE ZDJĘCIA 1 REZERWACJA 1 RESTAURACJA 1 MAPA STRONY 1   Powered by: TopRally.pl